ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 10673005
nr 1067 3005
Spegelbyrå
Valnöt och valnötsrot, längd: 118 cm, djup: 52 cm, höjd: 179 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:35:58
7/11 18:06:33
700 kr
7/11 18:25:51