MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 10673005
nr 1067 3005
MIRROR CHEST
Valnöt och valnötsrot, längd: 118 cm, djup: 52 cm, höjd: 179 cm, slitage, skador.
Valnöt och valnötsrot, längd: 118 cm, djup: 52 cm, höjd: 179 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday November 7 2016
at 18:35:58
7/11 18:06:33
700 kr
7/11 18:25:51